Ķemeru Nacionālā parka dabas aizsardzības plāna izstrādes konsultatīvās grupas 5. pārceltā sanāksme

Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) dabas aizsardzības plāna izstrādes konsultatīvās grupas (KG) 5. sanāksme kurai bija plānots norisināties 21. jūnijā plkst. 13.00  Ķemeros, ĶNP informācijas centrā “Meža māja”, tehnisku problēmu dēļ nenotika un ir tikusi pārcelta.

ĶNP dabas aizsardzības plāna izstrādes KG 5. sanāksme pārcelta uz 8. jūliju un notiks Jūrmalā, Jūrmalas centrālajā bibliotēkā, Strēlnieku prospektā 30, no plkst. 10.00 līdz 14.00 (orientējoši).

Reģistrēties attālinātai dalībai sanāksmē (platformā ZOOM) iespējams šeit: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAod-mgqz0uGNSDkWvip4v5tRR9yvazrV-u

KG sanāksmē plāna izstrādātāji iepazīstinās ar dabas aizsardzības plāna 2. redakciju kopumā, ĶNP noteikumu priekšlikumiem un citiem jautājumiem, kā arī KG lems par to vai sagatavotais dabas aizsardzības plāns nododams sabiedriskajai apspriešanai.

Sagatavotie materiāli, saistībā ar plāna 2.redakciju, pieejami ŠEIT.

Pēc sanāksmes desmit dienu laikā, tiks sagatavots un būs publiski pieejams sanāksmes protokols.

Dabas aizsardzības plāna izstrādi Ķemeru Nacionālajam parkam no 2020. gada jūlija veic SIA “Enviroprojekts”. Dabas aizsardzības plāna izstrādes pasūtītājs ir Dabas aizsardzības pārvalde. Dabas plāna izstrāde tiek veikta Dabas skaitīšanas, jeb projekta „Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda un Latvijas valsts atbalstu.